Monitorowanie Contact Center

Monitorowanie Contact Center

Przeglądanie w czasie rzeczywistym aktywnych połączeń wraz z możliwością zarządzania, monitorowanie zajętości agentów i kolejek, balansowanie obciążenia. Panel c2a umożliwia supervisor-om odsłuch rozmów na żywo, wraz z możliwością podpowiadania agentowi bez wiedzy rozmówcy.

Agenci

Agenci

Analiza agentów pozwala pogłębić wiedzę na temat efektywności kolejek. Pozwala analizować konkretnych agentów wedle zadanych kryteriów. Dzięki tej analizie, można uzyskać informację na temat efektywności danego agenta w kolejce, co za tym idzie - znaleźć najsłabsze jej ogniwo.

dowiedz się więcej

Kolejki

Kolejki

W biurze Call Center, nierzadko przy dużej liczbie pracowników, zachodzi potrzeba wyświetlenia na dużym ekranie aktywnych, dostępnych na żywo, aktualnych parametrów kolejki. Statusie i liczbie połączeń odrzuconych, i oczekujących. Trybie pracy agentów, czy uśrednionych czasach, które będą z pewnością motorem dopingującym pracowników do intensywniejszego działania.

dowiedz się więcej

Połączenia na żywo

Połączenia na żywo

W Contact Center ważna jest jakość każdej przeprowadzonej rozmowy, a także konieczność reagowania w sytuacjach kryzysowych szczególnie gdy do pracy przyszedł nowy pracownik, który dopiero się uczy. System c2a ma funkcjonalność podglądu na żywo aktualnie prowadzonych rozmów.

dowiedz się więcej

Dashboard konsoli

Dashboard konsoli

Aby móc w efektywny sposób zarządzać kampanii wykonującymi połączenia w sposób automatyczny lub półautomatyczny w systemie c2a dostępny jest dashboard konsoli.

dowiedz się więcej

Dashboard kolejek

Dashboard kolejek

Moduł tablicy Contact Center systemu c2a, to ekran wyświetlający kluczowe wskaźniki pracy zespołu. Dashboard kolejek system c2a został dostosowany do prezentacji w trybie pełnoekranowym na ekranie telewizora lub projektora. Kolejki prezentowane na dashboardzie mogą być zmieniane w czasie rzeczywistym w formie slideshow.

dowiedz się więcej

System c2a jest idealny dla Twojej firmy?

Świetnie! Kliknij w poniższy link i złóż zamówienie.

 

Zamawiam