Organizer

Organizer

Czytelny kalendarz z planowaniem spraw do załatwienia oraz przypomnieniem o zbliżającym się terminie, to podstawa sprawnego funkcjonowania każdego projektu. Aby w pełni móc zarządzać kontaktami z klientem w systemie c2a są zadania połączone z kalendarzem, razem tworzące moduł organizera.

Zadania mogą być przypisane do dowolnej sprawy do załatwienia, bezpośrednio do lead lub klienta, a także mogą być prywatnymi zdaniami jakie agent będzie tworzył dla siebie w ramach codziennej pracy. Do zadań można przypisać dowolny status, tagi, komentarz, załączniki, a także przypisać je do kampanii.

Aby jeszcze łatwiej zarządzać aktualnie wykonywanymi zadaniami moduł organizer posiada wbudowaną tablica kanban. Tablica kanban pozwala na prezentację zadań do realizacji w postaci tabeli podzielonej wedle statusów, gdzie każda kampania ma swoją tablice na której wyświetlane są zadania tylko z danej kampanii.

Wszystkie zapisane zadania można pobierać w czasie rzeczywistym do formatu iCal, co pozwala na używanie go z kalendarzami w takich programach jak Outlook czy Thunderbird, i innymi wspierającymi ten format. Ponadto wszystkie zapisane zadania mają możliwość eksportu do pliku XLS.

System c2a jest idealny dla Twojej firmy?

Świetnie! Kliknij w poniższy link i złóż zamówienie.

 

Zamawiam